Hakkımızda

İkram Dondurma 1997 yılında Birol Özer tarafından halen faaliyet yeri olan Adana’mızın Çukurova ilçesi Mavi Bulvarda kurulmuştur.

Ticari hayatına 40 Metrekarelik çatı altında başlayan İkram Dondurma, zamanla Adana ve ilçelerinde farklı şubelerini açmıştır. Merkez Mavi bulvar şubesi faaliyetteyken, 2005 yılında Turgut Özal bulvarına 2. Şubesi açılmış devamında 2006 yılında Ceyhan ve Akçatekir şubeleri faaliyete geçmiştir.

 

Pastane sektöründe tam 21 yıldır özveri ile hizmet veren İkram Dondurma’nın en büyük özelliği üretimde doğallık politikasıyla hareket edip hammaddelerini sağlığınıza en uygun şekilde seçmesidir.İkram Dondurma kuruluşu ve sonrasında yaşadığı heyecanları,tatları, güler yüzlü hizmet anlayışını bir gelenek haline getirmiştir.

 

İkram Dondurma olarak ; Gıda güvenliği zincirindeki üretim aşamalarının öneminin bilincinde,müşteri şartlarına uygun, en alt kadrodan en üst kadroya kadar bir bütün dahilinde insan sağlığı ve hijyeni en üst düzeyde tutarak Dondurma,Pasta ve Tatlı imalatında ‘’Değişmeyen Tat Anlayışı’’ ile kaliteden ödün vermeden tüketiciye sunmak ve sektörde lider marka olma özelliğini devam ettirmek gıda güvenliği politikamızıdır.

ISO22000 VE ISO 9001 kalite belgeli kuruluş olarak, hijyene ve kaliteye verdiği önemi ortaya koymuştur.

 

 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis